V duchu našeho motta „We care. You sell.“ byl náš tým i letos, stejně jako každý rok, na cestách, aby se mohl osobně setkat s našimi zákazníky, probrat s nimi všechna důležitá témata a ukázat jim novinky v sortimentu. Tento rok vedla naše cesta 13 městy v Rakousku, Německu, Slovinsku, Česku a Slovensku. V centru pozornosti samozřejmě bylo zejména množství nových zajímavých produktů. Stejně jako v minulých letech jsme pečlivě vybírali místa konání našich Roadshow, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout srdečnou a příjemnou atmosféru.

Návštěvníci našich  Roadshow vždy oceňují možnost vidět celou nabídku na jednom místě, veškeré textilie si podrobně prohlédnout nebo dokonce sami na sobě vyzkoušet. Kromě toho se vždy nabízí možnost získat detailní informace o zboží přímo od expertů jednotlivých výrobců nebo od týmu Cotton Classics.

Naši zákazníci byli i letos nadšeni webshop worshopem, na kterém byly objasněny všechny funkce webshopu, které mohou přispět k lepšímu prodejnímu úspěchu zákazníků.

Další letošní novinkou na našich Roadshow byla „velikostní matice“ – stojan s výrobky, kde si zákazníci mohli přehledně porovnat velikostní a střihové relace jednotlivých výrobců.

Rádi bychom srdečně poděkovali našim zákazníkům za podporu a zpětnou vazbu a také za hojnou účast návštěvníků, jejichž počet rok od roku stoupá.

Již nyní se těšíme, že Vás budeme moci pozdravit na Roadshow v příštím roce.